Baha ziedu terapija

Kas ir Baha ziedu terpija? 

Baha ziedu terapija ir dabiska metode, kuras atklājējs ir ārsts Edvards Bahs (1886.-1936.). Viņš ļoti vēlējās radīt metodi, kas ir pilnīgi nekaitīga cilvēkam un arī tās ievades veids ir nesāpīgs. Tas viņam izdevās. Viņš bija tuvs dabai un ļoti to sajuta, pētīja un iejutās augos un "lasīja" augu īpašības un raksturu. Jau tajos laikos Bahs saprata, ka slimība sākas galvā un jāstrādā gan ar savām domām, gan emocijām, lai ikdienā būtu vesels un enerģisks. Baha ziedi nevar kaitēt nekādā veidā, tie atgriež iekšējo homeostāzi, līdzsvaro emocijas.  Tā nedērēs tiem, kas gaida brīnumus no vienas pudelītes, vai kas paši nevēlas rīkoties un uzņemtoes atbildību par savu veselību. Baha ziedi ir kā mierīga platforma, kurā Tu vari kārtot savu dzīvi, iekšējās programmas un iet uz līdzsvaru. Baha ziedi nepieņems lēmumus Tavā vietā, rīkosies Tu, bet Baha ziedi iedos patīkamu līdzsvaru un mieru, lai vari rīkoties caur mīlestību.

Ko Baha ziedi dara?

Baha ziedu terapija līdzsvaro emocionālo stāvokli un pārvērš negatīvos stāvokļus uz pozitīvo, piemēram, bailes drosmē, nepārliecinātību pārliecinātībā, skumjas priekā. Tādēļ ziedus piemeklē vadoties pēc cilvēka negatīvajiem emocionālajiem stāvokļiem. Bērniem lieliski strādā pie dažādām dusmu lēkmēm, histērijām, greizsirdības, adaptācijai jaunam posmam -bērnudārzs, šķiršanās, pārvākšanās, brāļa/māsas ienākšana. Lieliski arī palīdz tolerēt ikdienas stresu, uzlabo miegu, samazina trauksmi un ķermenisko saspringumu, jo tas ir tiešā saistībā ar emocijām. Lietojot jebkuru maisījumu, tas nostiprina arī imunitāti, jo stress ir tas, kas to pazemina un Baha ziedi iedarbojas tieši uz iekšējās homeostāzes atgriešanu ķermenī. Baha ziedus iesaku pie jebkurām emocijām un cilvēks emocijas izjūt 24/7. Bailes, vainas sajūta, nepārliecinātība, citu vainošana, iekšēja sevis vainošana, pārlieku liela atbildības sajūta, bezcerība, skumjas... 

Kā pagatavo mātes esenci?

Tās ir augus esences, kuras iegūst šādi: ievāc augu ziedošo daļu un 19 augus gatavo ar saules metodi (auga ziedus notur avota ūdenī un saulē vairākas stundas), pārējos 19 augus gatavo ar vārīšanas metodi. Tad šo augu ūdeni sajauc ar konservantu, kas parasti ir ECO brendijs un galā sanāk mātes esence, no kuras gatavo Baha ziedu maisījumus. Šajā esencē nav auga fiziskās vielas, tādēļ no šīm esencēm nevar būt alerģija, ja, piemēram, kāds no Baha augiem ir jūsu alergēnu sarakstā.

No kāda vecuma var lietot?

Baha ziedi ir ļoti maiga, bet iedarbīga metode, to var lietot jau tikko piedzimis zīdainis. Īpaši, ja dzemdības ir bijušas traumatiskas. Var lietot no 0-100 gadiem pavisam droši. Nav blaknes, neveidojas pieradums un var lietot neierobežoti ilgi. Var lietot kopā ar jebkuriem citiem medikamentiem.

Cik ilgs ir kurss?

Šeit nav noteikts kurss, jālieto kamēr ir sasniegts vēlamais efekts. Bet prakse rāda, ka tas ir sākot ar 1 mēnesi un vidēji tie ir 3 mēneši, kas ir optimāli, lai novērotu rezultātu un to arī nostiprinātu.

Kāda ir garša un lietošana?

Garša ir kā ūdenim un lietošana ir 2 pūtieni 4x dienā mutē. Pudelīte ir ar spreju vai mazulīšiem gatavoju pudelītē ar pipeti.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.