Ginta Slišāne

Brīva dvēsele, kas iet savu ceļu, izejot visu, kas tai nepieciešams.

Mag.Psych. klīniskais psihologs, Baha ziedu terapijas speciāliste, ēterisko eļļu apmācībā, SIA Aromātu Virsotne vadītāja, sieva un 3 bērnu mamma.

Esmu savā vietā, par to esmu pateicīga. Es katru dienu ceļos ar prieku, jo mīlu to, ko daru, tas mani uzlādē, iedvesmo un piepilda. 

Kāds ir bijis mans ceļš?

Esmu ieguvusi maģistra grādu klīniskajā psiholoģijā. Jau vidusskolā es zināju, ka vēlos darbu, ko varu apvienot ar ģimeni, ka varu būt ar bērniem, kad tas nepieciešams, bet tajā pašā laikā piepildīt arī sevi savā darbā. Psiholoģija man patīk un noder ik dienu, bet strādājot kabinetā, es sapratu, ka man kaut kas pietrūkst, vēlējos iedot klientam līdzi, ko dabisku emociju līdzsvaram. Tā es nonācu līdz Baha ziedu terapijai, kura ienāca manā dzīvē līdz ar pirmo bērniņu. 7 gadus dien dienā es elektroniski konsultēju cilvēkus un piemeklēju īsto kombināciju, saņemu atsauksmes, kā Baha ziedi iedarbojas. Baha ziedu terapija pamazām pārgāja par manu pamat nodarbošanos, bet psiholoģija kā liels palīgs cilvēku izpratnē. Psiholoģija palīdz izprast situāciju dziļāk un reizēm cilvēku novirzīt pie kāda cita speciālista-neirologa, psihiatra. Un bieži neirologi novirza pie manis, jo redz, ka Baha ziedi konkrētajam klientam būs vislabākais risinājums.

Esmu straujas dabas cilvēks, man patīk kustība, enerģija, radošums. Man patīk radīt! Man patīk radīt produktus, kas ikdienā palīdz cilvēkam, bet mans priekšnoteikums ir, kas tas ir dabisks. Mūsu ikdienas produktos ir ļoti daudz aromāti, visu, ko lieto satur virkni ķīmisku sastāvdaļu, kas kaitē mūsu organismam. Es pati esmu pārgājusi uz dabisku kosmētiku, jo to gatavo mana mamma un viņa ir profesionālis šajā jomā (izdeva grāmatu, ko vari iegādāties manā i-veikalā). Esmu uzaugusi ar ēteriskajām eļļām, jo mana mamma ir aromterapijas speciālists ar 20 gadu pieredzi šajā jomā un viņa ir mans mentors un skolotājs par ēteriskajām eļļām. Tā nu es nonācu līdz tam, ka vēlos vairāk dabiskus aromātus savā dzīvē un teicu:"Mammu, lūdzu izstrādā receptūru produktiem, kas līdzsvaro emocionālo stāvokli". Apmainījāmies ar idejām un radījām 8 ēterisko eļļu kombinācijas, kuras ir unikālas, dabiskas un strādā dziļajos līmeņos, jo lietoju tikai augstvērtīgas ēteriskās eļļas. Un arī noskaņojuma aromāti mājoklim un gultas veļai ir brīnišķīgi, unikāli un absolūti mani favorīti.

Vēlējos piedāvāt saviem klientiem arī ērtus veidus kā lietot ēteriskās eļļas un sapratu, ka varu realizēt savu sapni par rotām ar pievienoto vērtību. Es radīju AROMROTAS no māla un lavas akmens. Es vērsos pie šīs jomas speciālistiem, māksliniekiem un pēc mana pasūtījuma tika izstrādātas šīs rotas. Pieturoties pie savām vērtībā, ka tās ir dabiskas, ērtas un funkcionālas. Tās sanāca vienreizējas un plānoju arī jaunas kolekcijas.

Māla kulonu māksliniece Liene Zipa- Nedeļska

Lavas rotas pēc manām skicēm izveidoja NELA GEMS rotu zīmols.

Klāt manam sapņu darbam ir mana ikdiena ar ģimeni, hobiji (sports, meditācijas) un mana pašizaugsme. Savu negatīvo pārliecību transformēšana ir manas ikdienas punkts numur viens. Es eju savu transformāciju, es analizēju situācijas savā dzīvē, jo, manuprāt, mūsu dzīves galvenais uzdevums ir darbs ar sevi un savas personības pilnveidošana. Un es varu teikt, ka šie produkti ir manas transformācijas augļi, tā ir drosme, ticība sev un dabiska vēlme darīt labu cilvēkiem. Un mana transformācija turpinās ik dienu...

Manas vērtības: godīgums, cieņa un mīlestība.

Ar šo es eju pa dzīvi un apstrādāju katru pasūtījumu, lasu klienta situāciju caur šīm vērtībām. Katrs klients ir svarīgs!

Arī produktu kvalitāte man ir svarīga. Ēterisko eļļu kombinācijas ir sastādītas profesionāli, to nedarīju es, bet šīs jomas speciālists. Es turpinu izglītoties ēterisko eļļu pasaulē un izglītot arī jūs par to drošu lietošanu (seko INSTAGRAM - @aromatuvirsotne), jo ēteriksās eļļas var būt arī bīstamas un iesaku Tev 10 reizes pārbaudīt no kā Tu pērc ēteriskās eļļas un vai ir zināma to izcelsme. Īpaši, ja vēlies tās pielietot bērnam. Es iepērku ēteriskās eļļas no tiešā ražotāja Francijā, tās ir pilnā spektra eļļas, jo tikai šādas kvalitātes ēteriskās eļļas var līdzsvarot emocionālo stāvokli un iet dziļumā.

Tu mani vari sasniegt elektroniski katru dienu. Šobrīd esmu viens darbinieks savā uzņemumā, bet ar Tavu palīdzību, dalīšanos un ieteikumiem, es varu augt, attīstīties un papalašināties.

Paldies, ka esi, ka atbalsti, iegādājies un dalies tālāk!

Lai katra mājās ir miers, mīlestība un cieņa! Atceries - tas, kas ir Tevī- atstarojas no apkārtējiem un nāk atpakaļ pie Tevis! Viss, kas notiek Tavā dzīvē ir Tev vajadzīgs, nav svarīgi, kas tas ir, bet gan ko Tu ar to dari, ko iemācies un kā dzīvosi tālāk.

SEKO:

IG - @ aromatuvirsotne;  @bahazieduterapija

FB - Aromātu Virsotne;  Baha ziedu terapija Tavai veselībai

Sirsnībā,

Ginta Slišāne

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.