Privātuma politika

Šajā privātuma politikā ir aprakstīts, kā www.touchofnature.lv iegūst un izmanto jūsu personisko informāciju, kad apmeklējat lapu vai veicat pirkumu.

Personiskās informācijas vākšana

Kad jūs apmeklējat lapu, mēs apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, mijiedarbību ar lapu un informāciju, kas nepieciešama pirkumu apstrādei. Mēs varam iegūt arī papildu informāciju, ja jūs sazināsieties ar mums, lai saņemtu klientu atbalstu. Šajā privātuma politikā mēs atsaucamies uz visu informāciju, ar kuru indivīdu (ieskaitot zemāk esošo informāciju) var unikāli identificēt kā “Personisko informāciju”. Skatiet zemāk esošo sarakstu, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kādu personisko informāciju mēs vācam un kāpēc.

Informācija par ierīci

 • Apkopotās personiskās informācijas piemēri: tīmekļa pārlūkprogrammas versija, IP adrese, laika josla, informācija par sīkfailiem, kādas vietnes vai produktus skatāt, meklēšanas vienumi un kā jūs mijiedarbojaties ar vietni.
 • Informācijas savākšanas mērķis: lejuplādēt lapu tieši tev un veikt vietnes izmantošanas analīzi, kas palīdz uzlabot mūsu lapu.
 • Informācijas savākšanas avots: tiek automātiski apkopota, kad piekļūstat mūsu lapai, izmantojot sīkfailus, žurnālfailus, tīmekļa bākas, tagus vai pikseļus.
 • Informācijas atklāšana uzņēmējdarbības mērķiem: koplietots ar Mozello.

Informācija par pasūtījumu

 • Apkopotās personiskās informācijas piemēri: nosaukums, norēķinu adrese, piegādes adrese, maksājuma informācija (ieskaitot kredītkartes numurus, e-pasta adresi un tālruņa numuru).
 • Informācijas savākšanas mērķis: sniegt jums produktus vai pakalpojumus pēc vienošanās, lai apstrādātu jūsu maksājumu informāciju, organizētu nosūtīšanu un izsniegtu jums rēķinus un vai pasūtījumu apstiprinājumus, sazinātos ar jums, pārbaudītu pasūtījumus iespējamam riskam vai krāpniecībai, piedāvāt jums informāciju vai reklāmas, kas attiecas uz mūsu produktiem vai pakalpojumiem.
 • Informācijas savākšanas avots: savākti no jums.
 • Informācijas atklāšana uzņēmējdarbības mērķiem: koplietots ar Mozello, nosūtīšanas vajadzībām.

Informācija par klientu atbalstu

 • Apkopotās personiskās informācijas piemēri: Iepriekš uzskaitītās informācijas izmaiņas.
 • Informācijas savākšanas mērķis: lai sniegtu klientu atbalstu.
 • Informācijas savākšanas avots: savākti no jums.

Nepilngadīgie

Vietne nav paredzēta personām, kas jaunākas par 18 gadiem. Mēs apzināti neapkopojam personisko informāciju no bērniem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un uzskatāt, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personisko informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālāk norādīto e-pasta adresi, lai pieprasītu datu dzēšanu.

Personīgās informācijas koplietošana

Mēs kopīgojam jūsu personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai palīdzētu mums nodrošināt mūsu pakalpojumus un izpildīt norunāto, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram:

 • Mēs izmantojam Mozello, lai darbinātu mūsu tiešsaistes veikalu. Vairāk par to, kā Mozello izmanto jūsu personisko informāciju, varat izlasīt šeit: https://www.mozello.lv/privatums/
 • Mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju, lai ievērotu piemērojamos likumus un noteikumus, lai atbildētu uz tiesas pavēsti vai citu likumīgu pieprasījumu pēc informācijas, ko mēs saņemam, vai lai citādi aizsargātu savas tiesības.
 • Mēs varam izmantot personas datus mērķtiecīgam mārketingam, sūtot informāciju par īpašiem piedāvājumiem.

Uzvedības reklāma

Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums mērķtiecīgas reklāmas vai mārketinga komunikācijas, kuras, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Piemēram:

Jūs varat atteikties no mērķtiecīgas reklamēšanas:

Turklāt jūs varat atteikties no dažiem no šiem pakalpojumiem, apmeklējot Digitālās reklāmas alianses atteikšanās portālu: http://optout.aboutads.info/.

Personiskās informācijas izmantošana

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums savus pakalpojumus, kas ietver: produktu piedāvāšanu pārdošanai, maksājumu apstrādi, piegādi un pasūtījuma izpildi, kā arī jaunāko informāciju par jauniem produktiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem.

Likumīgs pamats

Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (“GDPR”), ja jūs esat Eiropas Ekonomikas zonas (“EEZ”) iedzīvotājs, mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju, ievērojot šādus likumīgus pamatus:

 • Jūsu piekrišana;
 • Līguma izpilde starp jums un vietni;
 • Atbilstība mūsu juridiskajām saistībām;
 • Lai aizsargātu savas vitālās intereses;
 • Veikt uzdevumu, kas veikts sabiedrības interesēs;
 • Mūsu likumīgajām interesēm, kas nav svarīgākas par jūsu pamattiesībām un brīvībām.

Saglabāšana

Kad jūs veicat pasūtījumu, izmantojot vietni, mēs saglabāsim jūsu personisko informāciju mūsu reģistrā, ja vien jūs lūgsit mums dzēst šo informāciju.

Automātiska lēmumu pieņemšana

Ja esat EEZ iedzīvotājs, jums ir tiesības iebilst pret apstrādi, pamatojoties tikai uz automatizētu lēmumu pieņemšanu (kas ietver profilēšanu), ja šī lēmumu pieņemšana var jūs būtiski ietekmēt.

Mēs darām iesaistīties pilnībā automatizētā lēmumu pieņemšanā, kam ir juridiska vai citādi nozīmīga ietekme, izmantojot klientu datus.

Mozello izmanto ierobežotu automatizētu lēmumu pieņemšanu, lai novērstu krāpšanu, kurai nav juridiskas vai citādi nozīmīgas ietekmes attiecībā uz jums.

Pakalpojumi, kas ietver automatizētu lēmumu pieņemšanas elementus, ietver:

 • Pagaidu IP adrešu saraksts, kas saistīts ar atkārtotiem neveiksmīgiem darījumiem. Šis saraksts saglabājas dažas stundas.
 • Kredītkaršu pagaidu saraksts, kas saistīts ar konkrētām IP adresēm. Šis saraksts saglabājas nelielu dienu skaitu.

Maksājumu apstrāde

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS

GDPR

Ja esat EEZ iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt personiskajai informācijai, kas mums ir par jums, pārnest to uz jaunu pakalpojumu un lūgt labot, atjaunināt vai izdzēst jūsu personisko informāciju. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir neliels informācijas daudzums, kas tiek lejupielādēts jūsu datorā vai ierīcē, kad apmeklējat mūsu vietni. Mēs izmantojam vairākas dažādas sīkdatnes, tostarp funkcionālās, veiktspējas, reklāmas un sociālo mediju vai satura sīkdatnes. Sīkdatnes uzlabo jūsu pārlūkošanas pieredzi, ļaujot vietnei atcerēties jūsu darbības un preferences (piemēram, pieteikšanos un reģiona izvēli). Tas nozīmē, ka šī informācija nav jāievada atkārtoti katru reizi, kad atgriežaties vietnē vai pārlūkojat no vienas lapas uz otru. Sīkdatnes sniedz arī informāciju par to, kā cilvēki izmanto vietni, piemēram, vai viņi apmeklē pirmo reizi, vai arī tie ir bieži apmeklētāji.

Mēs izmantojam šādus sīkfailus, lai optimizētu jūsu pieredzi mūsu vietnē un sniegtu mūsu pakalpojumus.

Sīkdatnes un kā mēs tās lietojam

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu mājas lapu darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs mājas lapas lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personas datus. Turpmāk tekstā sniedzam sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī mājas lapa.

 • Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir īpaši būtiskas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, pierakstīšanos jūsu kontā.
 • Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā mājas lapā lietotās sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu valodas izvēli).
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu mājas lapu. Mēs lietojam šo informāciju, lai sagatavotu ziņojumus, un tā mums palīdz uzlabot vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk. Jūs varat atteikties no šo sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google Analytics, Facebook poga "Patīk", Twitter poga "Sekot", Google +1 poga, YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Vairāk informācijas par Facebook un Google iestatītajām sīkdatnēm skatiet Facebook Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

Kā jūs kontrolējat sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vairākos veidos.

 • Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.
 • Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu noteiktu veidu sīkdatnes, būtiski neietekmējot jūsu lietotāja pieredzi.
 • Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķētas reklāmas rīku sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

Izmaiņas

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo konfidencialitātes politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citu darbības, juridisku vai regulatīvu iemeslu dēļ.

Kontakts

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu privātuma praksi, ja jums ir jautājumi vai vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai pa pastu, izmantojot norādīto informāciju: Paegļu iela 4, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070, Latvija


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.